Katarzyna Olszak

Raca prawny, Senior Associate

Doświadczenie zawodowe zdobywała między innymi w dziale fuzji i przejęć renomowanej kancelarii, a także w spółce specjalizującej się w obsłudze prawnej procesów inwestycyjnych na rynku venture capital. Uczestniczyła w realizacji transakcji share deal jak i asset deal na rynku niepublicznym z udziałem funduszy oraz przedsiębiorców – zarówno krajowych jak i zagranicznych. Jej praktyka obejmuje w szczególności przygotowywanie dokumentacji w ramach transakcji na rynku venture capital i private equity, udział w procesach due diligence oraz doradztwo w zakresie bieżącej obsługi prawnej przedsiębiorców. Posiada wiedzę z zakresu prawa korporacyjnego, prawa własności intelektualnej oraz prawa pracy.

Wpisana na listę radców prawnych przy Okręgowej Izbie Radców Prawnych w Warszawie. Absolwentka prawa na Wydziale Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego. Ukończyła Centrum Prawa Amerykańskiego organizowane przez Wydział Prawa i Administracji Uniwersytetu Warszawskiego, we współpracy z Georgia State University College of Law i Emory University School of Law.

Współautorka publikacji „Kodeks spółek handlowych. Łączenie, podział i przekształcanie spółek. Komentarz”, Wolters Kluwer Polska, 2018.

Biegle posługuje się językiem angielskim

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.