Wspieramy KnowledgeHub w inwestycji w Sparkly

Zespół Think Legal wspierał fundusz KnowledgeHub Starter w kolejnej inwestycji Funduszu. W ostatniej inwestycji Knowledghub zainwestował 1 mln złotych w rozwój krakowskiego startupu Sparkly.

Sparkly działa w modelu SaaS i pozwala na szybką realizację live streamingu na portalach społecznościowych takich jak Facebook czy YouTube. Dostarczany przez Startup produkt ma na celu wzbogacenie sesji live streamingowych o elementy interaktywne i produktowe. Ponadto Sparkly oferuje możliwość samodzielnego planowania i  zarządzania sesją streamingową.

Inwestycja w Sparkly była kolejną inwestycją KnowledgeHub, który w ubiegłym roku przeprowadził, aż 6 inwestycji na kwotę ponad 10 mln złotych. KnowledegHub inwestuje w startupy na początkowym etapie rozwoju,  wpierając innowacyjne i unikalne technologie z regionu CEE. Głównym obszarem zainteresowania Funduszu są projektu z szeroko pojętego obszaru MarTech, FinTech czy DeepTech, choć w swoim portfelu KnowledgeHub może pochwalić się i spółkami, których nie można jednoznacznie przypisać do danej branży czy sektora.

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.