Think Legal wspiera Kogito Ventures w inwestycji w Hype Me

Zespół Think Legal doradzał Kogito Ventures w ramach inwestycji kapitałowej w Hype Me.

Hype Me, kierowana przez Mikołaja Czajkowskiego, za pomocą specjalnie stworzonej do tego aplikacji, umożliwia fanom zamówienie spersonalizowanego nagrania wideo od celebrytów, muzyków czy sportowców.

Jest to pierwsza runda inwestycyjna Hype Me, w której Spółka pozyskała 1,2 mln złotych finansowania. Patrząc jednak na Zespół, który tworzy Hype Me, a także na bardzo dynamiczny świat influencerów i celebrytów, zakładamy, że za chwilę będą kolejne!

Gratulujemy inwestycji i życzymy sukcesów. Do zobaczenia niebawem!

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.