Think Legal wspiera Kogito Ventures przy inwestycji w Sonarhome

Kancelaria Think doradzała Kogito Ventures oraz syndykatowi inwestorów przy inwestycji w Sonarhome S.A. w ramach której Spółka pozyskała 5,6 milionów Euro. Inwestycja była przeprowadzona w formie ko-inwestycji, w której udział brały takie fundusze jak Market One Capital, Ataraxy Ventures czy Corvus Ventures.

Sonarhome jest spółką rozwijającą platformę dla sprzedających i kupujących mieszkania, oferując im bezpłatne narzędzie do wyceny mieszkań, usługę tzw. digital brokera oraz iBuyingu – umożliwiającego automatyczne kupowanie nieruchomości na podstawie rynkowej wyceny.

Inwestycja Kogito Ventures była kolejną inwestycją tego Funduszu w tym roku, którą mieliśmy okazję wspierać. Kogito jest funduszem działającym w modelu venture-on-demand, inwestującym w spółki na wczesnym etapie rozwoju. Wysokość inwestycji Kogito waha się od 0,5 do 2 mln złotych, a w ramach inwestycji kontynuacyjnych fundusz inwestuje do 4 mln złotych łącznie w jedną spółkę.

Z ramienia Think Legal fundusz był reprezentowany przez Oskara Kopińskiego i Dianę Sofu.

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.