Think Legal wspiera Activy oraz jej Założyciela w procesie inwestycyjnym

Think Legal miało przyjemność doradzać Activy oraz jej Założycielowi w procesie inwestycyjnym, w ramach którego inwestycji dokonał Knowledgehub!

Activy to pierwsza mobilna gra, która nagradza graczy za poruszanie się rowerem po mieście. Wykorzystując sztuczną inteligencję oraz grywalizację geolokalizacyjną Activy skupia się na transporcie i mobilności. Aplikacja umożliwia pracodawcą zachęcanie oraz wynagradzanie pracowników za wykorzystywanie roweru, jako podstawowego środka transportu. Z aplikacji korzystają m.in. miasta za pośrednictwem Ogólnopolskiej Gry Rowerowej, jak również firmy IT w rywalizacji bike IT.

Nie możemy nie wspomnieć, że Igor Pielas – Założyciel Activy w 2018 roku wygrali konkurs Startup Program!

Inwestycja w Activy była jedną z pierwszych inwestycji Funduszu Knowledgehub – Funduszu Venture Capital inwestującego w nowoczesne rozwiązania technologiczne we wczesnej fazie rozwoju (start-up). Knowledgehub wspiera innowacyjne projekty o wysokim potencjalne rynkowym na etapie finansowania, zarządzania i szybkiego wzrostu wartości.

Gratulujemy inwestycji oraz trzymamy kciuki za dalsze sukcesy!

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.