Think Legal doradza Senuto przy inwestycji Aria Private Equity

Zespól Think Legal doradzał Senuto oraz jej Założycielom w ostatniej rundzie inwestycyjnej w ramach, której Spółka pozyskała finansowanie na ponad 5,7 mln złotych.

Senuto to platforma planowania, monitorowania i optymalizacji marketingu w Internecie. Spółka dostarcza swoim  użytkownikom precyzyjne dane dotyczące ich sytuacji w Google, dzięki czemu mogą oni zaplanować strategię swoich działań online marketingowych, monitorować ich efekty i odpowiednio optymalizować, aby zwiększyć ruch organiczny. Założycielami Sentuo są Damian Sałkowski (CEO) oraz Krzysztof Dębowski (COO). Dotychczas w Spółkę zainwestowali m.in. Maciej Noga, współzałożyciel Pracuj.pl oraz  Daniel Kaczmarek, założyciel Paraloscuriosos.com.

Aria Private Equity to fundusz inwestycyjny specjalizujący się w wykupie i zapewnieniu wzrostu wartości spółek technologicznych małej i średniej wielkości, a także w budowie innowacyjnych przedsiębiorstw.

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.