Think Legal doradcą prawnym w inwestycji w Packhelp

Mamy przyjemność poinformować, że byliśmy doradcą transakcyjnym Założycieli Packhelp w ostatniej rundzie inwestycyjnej, w ramach której Spółka pozyskała prawie 40 mln złotych. Jest to jedna z najwyższych transakcji na rynku startupów w Polsce, jak również w całej Europie Środkowo-Wschodniej.

Jest to dla nas wydarzenie szczególne, ponieważ Oskar Kopiński ma przyjemność współpracować z Założycielami Spółki od pierwszej rundy inwestycyjnej w Spółkę.

Wiodącym Inwestorem w ramach rundy był White Star Capital – międzynarodowy fundusz VC, dla którego była to pierwsza inwestycja w Polsce.

Packhelp za pomocą specjalnej platformy internetowej umożliwia samodzielne projektowanie i zamawianie spersonalizowanych opakowań. Do klientów Packhelp należą m.in. Reebok, L’Oreal, Wrangler, Uber, NIVEA, EA Games, Happy Socks, czy CD Projekt RED.

To już trzecia runda inwestycyjna Packhelp oraz druga z udziałem inwestorów zagranicznych. Wcześniej w Spółkę zainwestowały m.in. fundusz Speedivenst z Austrii, PROfounders z Wielkiej Brytanii, czy też polskie Market One Capital oraz Kogito KV.

Packhelp to nie tylko ładne opakowania, ale to przede wszystkim niezwykły team. Dziękujemy Wojciechowi Sadowskiemu, Konradowi Kwiatkowskiemu, Maciejowi Zającowi, Maciejowi Woźniczko, Arkadiuszowi Wasilonkowi oraz Patrykowi Kabajowi za zaufanie oraz życzymy dalszych sukcesów w rozwoju ich biznesu.

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.