Rynek fuzji i przejęć w Polsce – podsumowanie 2018 roku

W najnowszym numerze magazynu Business Life Polska ukazał się artykuł partnera Think Legal, Marcina Mróz dotyczący rynku fuzji i przejęć w Polsce w 2018 roku. Artykuł stanowi podsumowanie najważniejszych transakcji w Polsce oraz omówienie trendów występujących w polskich akwizycjach. Zapraszamy do lektury!

Business Life Polska to magazyn biznesowo-lifestylowy poruszający zagadnienia związane z szeroko pojętą tematyką biznesu, zarówno w Polsce, jak i na świecie. Czasopismo prezentuje najnowsze trendy związane z zarządzaniem i finansami, ale także styl życia biznesowych profesjonalistów, w tym m.in. modę, podróże, gadżety. Pełny, najnowszy numer magazynu dostępny jest tutaj.

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.