PODSUMOWANIE 2019 R.

Ubiegły rok na polskim rynku Venture Capital był pod wieloma względami wyjątkowy. Na jego temat napisano już wiele i pewnie jeszcze więcej zostanie napisane. Mimo przekonania, że temat wart jest naszej uwagi i powinien być szeroko dyskutowany, dzisiaj nie będę powielać pojawiających się statystyk oraz komentować panujących praktyk na rynku. Zamiast tego, zapraszam Państwa na krótkie podsumowanie 2019 r. w naszej Kancelarii.

Z pełnym przekonaniem mogę stwierdzić, że 2019 r. był dla nas rewolucyjny. Fakt, że uczestniczyliśmy w ponad 5% transakcjach na polskim rynku VC, doradzaliśmy w jednej z największych rund A w Polsce, a także nawiązaliśmy stałe relacje z Klientami, których mieliśmy okazję reprezentować, daje nam wiele powodów do satysfakcji.

Chciałbym serdecznie podziękować wszystkim naszym Klientom za obdarzenie nas zaufaniem oraz wysoko zawieszoną poprzeczkę. Będziemy dalej robić wszystko, żeby nie zawieść Waszego zaufania i świadczyć Wam usługi na najwyższym poziomie. Dziękuję również naszym Pracownikom i Współpracownikom za ogrom pracy włożony w każdy zrealizowany przez nas projekt. Bez Was wszystkich nie byłoby Think Legal.

Jeżeli mają Państwo ochotę zapoznać się z tym, co dokładnie robiliśmy w ubiegłym roku, serdecznie zapraszam do lektury przygotowanego przez nas podsumowania:

Podsumowanie 2019 r. w Think Legal

Życzę przyjemnej lektury i zapraszam do współpracy!

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.