Kariera

Standardy dla świata prawa i biznesu twórzmy wspólnie

Bo razem znaczy więcej. Bardziej.

To, co nas wyróżnia, to nieszablonowe podejście do kwestii prawno-biznesowych.
W tych samych kategoriach rozpatrujemy karierę zawodową.

Ponieważ indywidualizm jest tym, co cenimy najbardziej. Dlatego w Think Legal oferujemy Ci możliwość rozwinięcia swych umiejętności.

Dołącz do grona, w którym kultura i etyka biznesowa łączy się z prawem.
Think big.
Think Legal.

Zobacz stanowiska

Aktualnie rekrutujemy na stanowiska

Junior Associate

Aplikant(-ka) w zespole VC oraz M&A
Warszawa, Mazowieckie

Zadania, które na Ciebie czekają:

  • sporządzanie draftów dokumentacji transakcyjnej (umowy inwestycyjne, sprzedaży udziałów, pożyczek konwertowalnych)
    i dokumentacji korporacyjnej (uchwały, umowy spółek, etc.);
  • zapewnianie wsparcia w:
    – bieżącej obsłudze (głównie umowy);
    – closingach (przygotowywanie wersji wykonawczych dokumentacji i proofreading);
    – czynnościach administracyjnych.

Czego oczekujemy:

  • chęci i umiejętności pracy nad projektami w zespole (komunikacja jest podstawą);
  • podstawowej wiedzy i doświadczenia w pracy nad transakcjami;
  • co najmniej rok doświadczenia w pracy w kancelarii;
  • znajomości języka angielskiego;
  • gotowości do nauki, bycia rzucanym na głęboką wodę i przede wszystkim – rozwoju!

To oferujemy:

  • umowę zlecenie lub B2B;
  • wynagrodzenie w zależności od doświadczenia i samodzielności pracy;
  • pracę nad transakcjami dla topowych startupów w Polsce;
  • last but not least: pracę na Macu.

Senior Associate

Adwokat/Radca Prawny w zespole VC oraz M&A

  • doradztwo prawne w szczególności w zakresie transakcji M&A lub na rynku VC;
  • uczestnictwo w badaniach due diligence;
  • obsługa korporacyjna.

  • co najmniej 3-letniego doświadczenia w obsłudze korporacyjnej podmiotów prawa handlowego;
  • doświadczenia w:
    -procesach due diligence,
    – doradztwie w transakcjach na rynku VC lub transakcjach M&A;
  • biegłej znajomości języka angielskiego;
  • ambicji, nastawienia na rezultaty i umiejętności pracy w zespole.

  • wynagrodzenie uzależnione od umiejętności i doświadczenia;
  • pracę nad projektami dla najbardziej docenianych startupów w Polsce i za granicą;
  • formę współpracy: do ustalenia.