DevSkiller pozyskuje 5 mln złotych od SpeedUp Energy Innovation

Zespół Think Legal miał przyjemność doradzać Devskiller w ostatniej rundzie inwestycyjnej, w ramach której Spółka pozyskała prawie 5 mln złotych finansowania. Inwestorem prowadzącym rundę był SpeedUp Energy Innovation.

Dla nas jest to szczególny powód do zadowolenia, ponieważ jest to kolejna runda inwestycyjna Devskiller, w ramach której doradcą Założycieli i Spółki był Oskar Kopiński.

Devskiller jest platformą technologiczną służącą do rekrutacji programistów. Spółka pozyskuje, przesiewa oraz mapuje umiejętności kandydatów  o metodologię RealLifeTesting. Do grona Klientów Devskillera należą m.in. ING, Mango, PayPal czy Deloitte.

Runda inwestycyjna została przeprowadzona przez fundusz inwestycyjny SpeedUp Energy Innovation, utworzony w ramach programu BRIdge VC przez PGE Ventures, Polski Fundusz Rozwoju, Grupę SpeedUp oraz Narodowe Centrum Badań i Rozwoju. Runda w Devskiller była jedną z ok. 12 inwestycji planowanych przez Fundusz.

 

 

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.