COVID-19 Pomoc dla biznesu cz. 1

Mając na uwadze ostatnie wydarzenia w kraju związane z epidemią wirusa COVID-19, polski Parlament przyjął szereg ustaw tworzących „tarczę antykryzysową“, które następnie zostały podpisane przez Prezydenta RP i weszły w życie w trybie natychmiastowym.

W założeniu Ustawodawcy „tarcza antykryzysowa” ma pomóc pracownikom i firmom w przetrwaniu trudności związanych z epidemią koronawirusa. Zespół Think Legal zaprasza do śledzenia cyklu publikacji, które udostępniane będą za pośrednictwem naszej strony oraz social mediów i będą mieć na celu rozwikłanie zawiłości regulacyjnych „tarczy antykryzysowej”. Mamy nadzieję, że przekazane informację ułatwią podjęcie decyzji, o tym czy skorzystać z proponowanej pomocy oraz w jakim zakresie.

COVID-19 Pomoc dla biznesu cz.1

W razie jakichkolwiek wątpliwości lub chęci skorzystania z Naszej pomocy zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z Kancelarią.

Powrót do listy aktualności

Kontakt

Kancelaria Think Legal

ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa

NIP: 5252762628
REGON: 381243902

Tel: + 48 606 672 869

office@thinklegal.pl
Zobacz na mapie

Think Legal Kopiński i Wspólnicy Sp. k. z siedzibą w Warszawie, adres: ul. Marszałkowska 58/52, 00-545 Warszawa, wpisana do Rejestru Przedsiębiorców Krajowego Rejestru Sądowego prowadzonego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XII Wydział Gospodarczy KRS pod numerem: 0000747745.

W celu skontaktowania się z nami wypełnij formularz kontaktowy i wyślij wiadomość

Informujemy, iż odpowiedź na Państwa pytanie zostanie udzielona przez Kancelarię Think Legal na podany numer telefonu lub adres e-mail. Państwa dane osobowe będą przetwarzane przez Kancelarię Think Legal dla celów udzielenia odpowiedzi. Podanie danych jest dobrowolne, ale niezbędne do uzyskania odpowiedzi. Administratorem danych jest Kancelaria Think Legal. Administrator przetwarza dane zgodnie z Polityką Prywatności.